Azyl pes Krásný Les, z. s.


Vítáme Vás na našich stránkách  AZYL PES KRÁSNÝ LES, z. s.

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a zajímáte se o zvířata, kterým život připravil nelehké překážky  a často je nutil o vlastní život bojovat.

 

UPOZORNĚNÍ:  Webové stránky Azyl pes Krásný Les, z. s. a webové stránky ÚTULKU Azyl Pes jsou propojené, takže z našich stránek se dostanete i na stránky útulku a naopak.

 

Účel  Azyl pes Krásný Les, z. s. je:

 

  1. Hlavním účelem zapsaného spolku je ochrana opuštěných a týraných psů a koček, včetně zajištění veterinární péče. Odchyt zatoulaných psů i koček a navrácení jejich vlastníkům, případně umístění do nových domovů.
  2. Kastrační program.
  3. Poskytování obecně prospěšných činností v oblastech ochrany zvířat, zejména:
  • praktická činnost členů ve spolupráci s orgány veřejné správy
  • spolupráce s jinými subjekty a sdruženími, které mají za svůj hlavní cíl ochranu zvířat
  • poskytování poradenství v oblasti péče o zvíře
  • soustřeďování a poskytování informací (uvnitř i vně spolku)
  • účast při jednáních a řízeních s volenými i správními orgány
  • osvětová činnost
  • pořádání výstav 

 

“Když každý z nás vykoná něco malého, vytvoříme společně něco velkého.” M. Merten

.

Novinky

     

SBÍRKA PRO ÚTULEK V ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ, LIBEREC

Mnohokrát děkujeme všem, kteří přinesli něco pro zvířátka z našeho útulku do sbírky věcí, kterou pořádala ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ, LIBEREC. https://www.zsprotp-liberec.cz/materska-skola/aktuality

 


 

Poděkování za granule a pletené deky

Trochu se zpožděním posíláme veliké poděkování paní Jitce Hřebenové za veliký pytel kvalitních granulí pro pejsky. Také děkujeme paní Šárce Fritschové za velké pytle kvalitních granulí pro pejsky. V neposlední řadě posíláme poděkování paní důchodkyni z Vratislavic, která poslala další krásné, ručně pletené dečky pro pejsky a kočičky. Moc všem děkujeme.


 

Poděkování

Mnohokrát děkujeme paní Jitce Hřebenové za veliký pytel granulí pro pejsky. Dále mockrát děkujeme paní Mgr. Daně J. Moravcové za krásné škrabadlo pro kočičky. Děkujeme Vám všem, kteří přispíváte do kasiček i na účet – na naše zvířátka.


 

Poděkování paní důchodkyni z Vratislavic nad Nisou

Opět posíláme veliké poděkování paní důchodkyni z Vratislavic, která upletla krásné deky pro naše zvířátka v útulku. Máme velikou radost. MOC DĚKUJEME :-)


 

Poděkování

Mnohokrát děkujeme paní učitelce Mgr. Aleně Strnadové za uspořádání sbírky potřebných věcí pro útulek Azyl pes. Sbírku uspořádala na ZŠ a MŠ pro tělesně postižené. Děkujeme všem dětem i dospělákům, kteří donesli něco pro pejsky a kočičky. :-)


   

Zobrazit všechny novinky