Azyl pes Krásný Les, z. s.

Vítáme Vás na našich stránkách  AZYL PES KRÁSNÝ LES, z. s.

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a zajímáte se o zvířata, kterým život připravil nelehké překážky  a často je nutil o vlastní život bojovat.

UPOZORNĚNÍ:  Webové stránky Azyl pes Krásný Les, z. s. a webové stránky ÚTULKU Azyl Pes jsou propojené, takže z našich stránek se dostanete i na stránky útulku a naopak.

Účel  Azyl pes Krásný Les, z. s. je:

1. Hlavním účelem zapsaného spolku je ochrana opuštěných a týraných psů a koček, včetně zajištění veterinární péče. Odchyt zatoulaných psů i koček a navrácení jejich vlastníkům, případně umístění do nových domovů.
  2. Kastrační program.
  3. Poskytování obecně prospěšných činností v oblastech ochrany zvířat, zejména:
  • praktická činnost členů ve spolupráci s orgány veřejné správy
  • spolupráce s jinými subjekty a sdruženími, které mají za svůj hlavní cíl ochranu zvířat
  • poskytování poradenství v oblasti péče o zvíře
  • soustřeďování a poskytování informací (uvnitř i vně spolku)
  • účast při jednáních a řízeních s volenými i správními orgány
  • osvětová činnost
  • pořádání výstav

„Když každý z nás vykoná něco malého, vytvoříme společně něco velkého.“ M. Merten

.

Poděkování

Jsme moc rádi, že nám zachováváte svoji přízeň.

PODĚKOVÁNÍ

Veliké poděkování putuje paní důchodkyni z Vratislavic nad Nisou, která nám darovala pro naše pejsky a kočičky ručně pletené dečky, jež sama vyráběla. Dále děkujeme paní učitelce Mgr. Aleně Strnadové ze ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ LIBEREC, která uspořádala sbírku potřebných věcí pro náš útulek. A s poděkováním nekončíme. Chceme poděkovat paní Bc. Jitce Hřebenové a jejímu Timáskovi – bernskému salašnickému fešákovi, který vyhrál granulky a daroval je opět kamarádům z našeho z útulku.  DĚKUJEME VÁM VŠEM ZA VAŠI PŘÍZEŇ A PODPORU. 🙂

SBÍRKA PRO ÚTULEK V ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ, LIBEREC

Mnohokrát děkujeme všem, kteří přinesli něco pro zvířátka z našeho útulku do sbírky věcí, kterou pořádala ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ, LIBEREC. https://www.zsprotp-liberec.cz/materska-skola/aktuality

Poděkování za granule a pletené deky

Trochu se zpožděním posíláme veliké poděkování paní Jitce Hřebenové za veliký pytel kvalitních granulí pro pejsky. Také děkujeme paní Šárce Fritschové za velké pytle kvalitních granulí pro pejsky. V neposlední řadě posíláme poděkování paní důchodkyni z Vratislavic, která poslala další krásné, ručně pletené dečky pro pejsky a kočičky. Moc všem děkujeme.

Poděkování

Mnohokrát děkujeme paní Jitce Hřebenové za veliký pytel granulí pro pejsky. Dále mockrát děkujeme paní Mgr. Daně J. Moravcové za krásné škrabadlo pro kočičky. Děkujeme Vám všem, kteří přispíváte do kasiček i na účet – na naše zvířátka.

Zobrazit všechny novinky